Drewniany pomocnik kuchenny dla dziecka

Pomocnik kuchenny dziecięcy od OhBabe wykonany został z wysokiej jakości surowej brzozy fińskiej. Wyposażony jest w schodek oraz trzy poziomy regulacji wysokości, dzięki czemu może rosnąć wraz z dzieckiem. Poprzeczka chroni malucha przed przechyleniem się do tyłu. Produkt spełnia wszystkie normy europejskie, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Każdy mebel jest unikalny. Wszystkie mają inne kształty słojów i linie naturalnego drewna.
Zobacz różne opcje pomocnika kuchennego dla dziecka!
obrazek prezentujacy

Drewniany pomocnik dla dziecka – niezastąpiony mebel w kuchni!

Drewniane meble są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. To samo dotyczy pomocnika kuchennego dla dziecka. Będzie stanowił on ozdobę każdej kuchni. Bez trudu można go dopasować do wnętrza w każdym stylu. Zarówno do kuchni klasycznej, nowoczesnej lub skandynawskiej. Pomocnik to praktyczna ozdoba, która pomoże Twojemu dziecku uczestniczyć w gotowaniu i przygotowywaniu posiłków.
Kup teraz

Drewniany kitchen helper produkowany w Polsce!

Kuchenny pomocnik dla dziecka wykonany został z drewna w polskiej stolarni. Każdy mebelek tworzony jest ręcznie i starannie, z dbałością o szczegóły. Każdy detal to prawdziwe arcydzieło. Nie ma tutaj miejsca na niedociągnięcia. Każdy frez, śrubka i mocowanie pomocnika są dokładnie przemyślane i perfekcyjnie wykonane.
Kup teraz
Drewniany pomocnik kuchenny dla Twojego dziecka!
Poznaj produkt

Stabilna konstrukcja

Niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo Twojego dziecka ma stabilność konstrukcji. Pomocnik kuchenny dla dziecka jest wytrzymały i bezpieczny. Wpływają na to trzystopniowa regulacja poziomu, poprzeczka ochronna i sama konstrukcja, która skutecznie chroni przed przechyleniem się mebelka. Ręczne wykonanie gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Wymiary

Kuchenny pomocnik dla dziecka mierzy 85 cm wysokości i 43 cm szerokości. Jego głębokość to 45 cm. Stopień znajduje się na wysokości 19 cm. Podest ma trzy stopnie regulacji. Jego wysokość można dzięki temu szybko i łatwo dopasować do wzrostu dziecka. Najniższy mierzy 33,5 cm, a kolejne można ustawić na 43,5 cm oraz 53,5 cm.

Pomocnik kuchenny od Oh Babe - opinie

Dużo czasu spędzam w kuchni i moja mała Ania zawsze chciała mi pomagać, ale bałam się ją sadzać na blacie czy na taborecie bo bałam się, że spadnie. Z tego powodu kupiłam pomocnik kuchenny dla dzieci. Opinie zachęciły mnie do wyboru produktu Oh Babe i ciesze się, że im zaufała. Maluch ma wygodną pozycję do obserwacji, a ja nie boję się, że zrobi sobie krzywdę, dlatego polecam z całego serca.

Dominika

Mój Adaś cały czas się szwendał pod nogami, jak robiłem coś z żoną w kuchni, dlatego kończyło się zawsze na tym, że któreś z nas musiało z nim pójść się pobawić albo pilnować na blacie. Dlatego bardzo się ucieszyłem, jak znalazłem w internecie pomocnik kuchenny ohbabe. Opinie na temat produktu były niezłe, toteż skorzystałem z oferty i jestem bardzo zadowolony. Doceniam też jakość wykonania i fajny wygląd.

Mateusz

Moja siostra zawsze narzekała, że nie może normalnie gotować w swojej kuchni, dlatego postanowiłam jej pomóc i dałam jej pomocnik kuchenny dla dzieci. Wcześniej moja córka z niego korzystała i siostra jest wyjątkowo zadowolona. Fajna rzecz, bo wystarczy usadzić tam dziecko i jeśli jest spokojne, to będzie bezpiecznie się przyglądać procesowi robienia posiłku.

Karolina

Moje dziecko zawsze się interesuje tym, co robię na obiad czy kolację i lubi oglądać jak działam w kuchni :) Niestety jest małe, dlatego często mój mąż po prostu trzymal malucha na rękach, żeby sobie pooglądał. Z tego powodu kupiliśmy pomocnik kuchenny i teraz czasami nawet dam dziecku jakieś proste zadania, np. wymieszać sałatkę i widać, jak się cieszy ze współpracy :D Polecam!

Wiktoria

Gotowanie z dzieckiem nie jest proste, dlatego często musiałam dawać malucha do kojca. Wszystko się zmieniło, kiedy mój mąż kupił pomocnik kuchenny ohbabe. Opinie na jego temat nieprzypadkowo są takie dobre i sama muszę dołożyć cegiełkę. Produkt bardzo ładnie wygląda i przede wszystkim jest bezpieczny, bo barierka zapobiega upadkom, co już się nieraz przydało :)

Paulina

Mój synek należy raczej do tych bardziej szalonych dzieci, dlatego raczej nie spuszczałem go z oczu, kiedy robiłem jakieś jedzenie dla reszty rodziny. Przez to kupiłem pomocnik kuchenny dla dzieci. Opinie na temat produktu Ohbabe były dobre, więc wybrałem ten model i jestem bardzo zadowolony, bo teraz mam Janka cały czas obok siebie, nie muszę go później szukać pod stołem :)

Jakub